KONST / Litografier / Färglitografi 13159282
nr 1315 9282
Hans Arnold
(1925-2010), Sverige
Färglitografi, Signerad, EA-upplaga. Motivet: 45x65cm, oramat löst blad
Utrop:
1.500 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 23 mars 2020
kl 18:44:43
700 kr
1.500 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.700 kr
2.000 kr
1.900 kr
2.000 kr (Budbetjänt)
2.200 kr
23 mar
Hans Arnold
Läs mer om Hans Arnold